Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarında, kedilerin camdan düşmesi sonucu yaralanmaları veya daha üzücü olaylara maruz kalmalarıdır. Bir diğer durumda kedilerin kaçmaması için sineklik veya köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanmaktır.

Kedi ve Köpekler evimizdeki sadık narin ve vazgeçilmez dostlarımız dır. Buna karşın gerek merakları gerekse hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilmektedirler.

Bu tip yaralanmalara veya daha üzücü olaylara maruz kalmamak adına alınabilecek en doğru tedbir,kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden aliminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemidir.

Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli olarak geçmektedir. Kedi teli sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar. Tuha Yapı

kedi sineklik için bir örnek
kedi sineklik örnek

ahmet tülek pvc alo pvc ankara sineklik ankara sineklik fiyatları ankara sineklik örnekleri cam balkon cam balkon ankara cam bolkon yapımı demetevleri keçiören keçiöğren sineklik mamak sineklik menteşeli sineklik pencere sineklik plese sineklik pvc pvc acil pvc ankara sincan sineklik sineklik fiyatları sineklik çeşitleri tuha yapı pvc yenimahalle çankaya sineklik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir